שרשרת חתול על ירח

6YN3YU075M
 • 100.00
 • אפשרויות:
  אורך שרשרת
  איך שמעת עלינו?
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  אמצעי תשלום:
  כרטיס אשראי תקף. כל כרטיסי האשראי מתקבלים באתר מלבד אמריקן אקספרס

  זמן אספקה:
  הזמנות ישלחו בתוך 7 ימי עסקים ממועד התשלום אלא במקרים חריגים של הזמנות אישיות ו/או תוספת שם אשר ישלחו תוך 10-20 ימי עסקים.

  משלוח:
  המשלוח הינו באמצעות דואר ישראל.
  אין "האתר" אחראי לעיכוב במסירת המוצר בשל סיבות שאינו בשליטתו : כח עליון, שביתות, עיצומים ותקלות טכניות אחרות של דואר ישראל.

  לא ניתן לבטל או להחליף עסקאות שבוצעו בהם תוספת שם או חריטה למוצר.
שרשרת תליון חתלתול שיובש על הירח!
עיצוב מיוחד ובלעדי לאוהבי חתולים

ציפוי זהב 18 קראט או כסף.
אחריות לשנה על הציפוי.
ציפוי באיכות גבוהה, היפואלרגני ולא משחיר.
הקדמה

1. אנו מודים לך על שבחרת להיכנס לאתר האינטרנט"tuvian_sky.cashcow.co.il" (להלן: "האתר"), המשמש כקטלוג וחנות לתכשיטים.

2. האתר מתופעל ע"י "דנה שיווק ועיצוב" ע.פ. 302643499, שילה 4, אשקלון 78774, אשר מוכרת ומשווקת תכשיטים (להלן: TuvianSky )

3. כל הזכויות לתכנים, לתוכנה והעיצוב הגרפי ובהן כולל עיצובי התכשיטים המופיעים באתר זה שמורות ל- TuvianSky. הפצת תכני האתר ועיצוביה הבלעדים אסורים בהחלט אלא אם ניתן אישור בכתב מראש.

4. תקנון זה נועד להסדיר את מערכת היחסים שבין הגולשים באתר לבין TuvianSky.

5. הינך מתבקש לקרוא תקנון זה בקפדנות שכן זכויותיך וחובותיך נקבעים על פיו. בגלישתך באתר ובהזמנת מוצרים דרכו, הינך נותן את הסכמתך ומקבל ללא כל תנאי וסייג את האמור בתקנון זה, לרבות לעניין מדיניות הפרטיות של האתר; כן הינך נותן את הסכמתך כי לא תהא לך ו/או למי מטעמך כל טענה ו/או תביעה כנגד TuvianSky ו/או מי מטעמם מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויותיהם על פי תקנון זה. אם אינך מסכים לתנאי התקנון, הינך מתבקש שלא לגלוש באתר ולא לרכוש באמצעותו מוצרים.

6. הגדרות:"מוצרים" – המוצרים ו/או השירותים אותם מציעה TuvianSky למכירה לגולשים במסגרת האתר."גולשים" – יחידים המבצעים פעילות באתר, כגון: גלישה, הרשמה, קניה, צפייה ועוד."יצרנים" - העסקים מהם רוכשת TuvianSky את המוצרים המוצעים למכירה באתר."פעולה באתר" – כל פעולת רכישה של מוצרים המוצעים באתר.

7. TuvianSky שומרת על זכותה לשנות תקנון זה מעת לעת. השינוי יהיה תקף החל ממועד פרסום התקנון המתוקן באתר.

8. מטעמי נוחיות בלבד נכתב התקנון בלשון זכר. האמור בו מתייחס לזכר ונקבה כאחד.

9. בכל מקרה של סתירה בין האמור בתקנון זה לבין פרסום אחר, יגבר האמור בתקנון זה.


תנאים לרכישה באתר

10. האתר נועד לשימוש אישי בלבד ולא לשימוש מסחרי.

11. הרכישה באמצעות האתר מותרת רק למי שהינו מעל לגיל 18 וברשותו תא דואר אלקטרוני פעיל ברשת האינטרנט, תעודת זהות תקפה וכרטיס אשראי ישראלי תקף.מנהלי האתר או מי מטעמם רשאים למנוע השתתפותו של גולש בכל זמן, בין באופן זמני ובין לצמיתות וזאת בהתבסס על פי שיקול דעתם הבלעדי ומבלי למסור הודעה על כך מראש.מבלי לגרוע מהאמור לעיל, יהיו מנהלי האתר או מי מטעמם רשאים למנוע השתתפות של גולש בכל אחד מהמקרים הבאים:

* אם נמסרו במתכוון פרטי מידע שגויים.

* אם ביצעת מעשה או מחדל הפוגעים או העלולים לפגוע במנהלי האתר או מי מטעמם או בצדדים שלישיים כלשהם, לרבות גולשים אחרים ו/או ספקים.

* אם כרטיס האשראי שברשותך נחסם או הוגבל לשימוש בדרך כלשהי.

* אם נעשה שימוש לרעה באמצעים המוצעים באתר.

12. תמונות המוצרים נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונה לבין המוצר הנמכר, לרבות הבדלי גוונים.

13. האחריות הבלעדית למידע בדבר המוצרים, לפרסומם, למחיר הנדרש עבורם, לאספקתם, לפעולות הכספיות הנוגעות לרכישתם, לאיכותם, לאחריות הניתנת להם, ולכל דבר אחר מכל מין וסוג שהוא הנוגע במישרין ובעקיפין למוצרים ו/או השירותים הנמכרים מוטלת על TuvianSky באופן בלעדי; היצרנים לא יהיו אחראים כלפי הרוכשים לכל העניינים האמורים לעיל.רכישת מוצרים באמצעות האתר.

14. באתר מוצעים למכירה פריטים המלווים בתמונות, התמונות נועדו להמחשה בלבד. ליד כל פריט מוצג מחירו בשקלים. מחיר המוצר הנו אחיד ואינו משתנה מלקוח ללקוח. המחיר כולל מע"מ, על פי שיעורו במועד הפירסום.

15. TuvianSky תהא רשאית על פי שיקול דעתה המוחלט ובכל עת (ללא הודעה מוקדמת), להוריד את המוצר מהאתר או לשנות את תנאי המכירה מעת לעת.

16. התשלום מתבצע באמצעות כרטיסי אשראי בסמוך לתקנון חברת הסליקה, בהתאם לגובה הקנייה. פרטי כרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים, אם בכל זאת תבחר שלא למסור את פרטי כרטיס האשראי, אנו ניצור איתך קשר טלפוני, כדי לקבל את פרטי כרטיס האשראי אך הדבר עלול לגרום לעיכובים במשלוח.

17. רכישת מוצר מותנת בקליטת פניית הרוכש במערכת המחשב של האתר באופן מלא תקין, כשהיא מכילה את כל הפרטים הנדרשים ובקבלת אישור חברת כרטיסי האשראי לרכישה. TuvianSky לא תתחשב בפניות שלא נקלטו במערכת או שנקלטו מבלי שנמסרו מלוא הפרטים הדרושים או שנקלטו באופן משובש (תהא אשר תהא הסיבה לכך); TuvianSky לא תישא בכל אחריות בשל כך, מכל מין וסוג שהוא. בכל מקרה שחברת האשראי לא תאשר את הרכישה באמצעות כרטיס האשראי או תסרב לכבד את התחייבויותיך לתשלום התמורה כאמור, תבוטל הרכישה.

18. אושרה הזמנתך, תישלח הודעה על אישור הרכישה לכתובת הדואר האלקטרוני שנמסרה על ידך וכרטיס האשראי שלך יחויב בסכום המכירה לרבות דמי המשלוח.

19. חלק מהפריטים באתר נמצאים במלאי דרך קבע, וחלקם דורשים זמן ייצור. ליד כל פריט ינתן המידע הרלוונטי לגבי מועד אספקתו וזמן ייצורו.


אספקת המוצרים

20. TuvianSky שולחת את הפריטים לכל מקום בארץ, המשלוח נעשה באמצעות שרות דואר של דואר ישראל. מועדי האספקה המצויינים באתר מסתמכים על תקנון דואר ישראל. הלקוח יקבל את החבילה לתיבת הדואר בכתובת שניתנה או יקבל לביתו הודעה על דבר דואר הממתין לו בסניף הדואר הסמוך למקום מגוריו ועליו לקחת את דבר הדואר בעצמו ועל אחריותו.
ה"אתר" אינו יהיה אחראי על עיכובי אספקת המשלוח של דואר ישראל וברגע שנשלחת ההזמנה אל הלקוח אין באפשרות Tuvian-Sky לקבלה בחזרה מהדואר אלא אם הוחזרה החבילה אל "השולח" בגין בעיה בנתוני המשלוח שסיפק הלקוח בעת הרכישה, לכן לא תהיה אפשרות לבטל משלוח שעוכב ע"י דואר ישראל, רק כאשר המשלוח יגיע ללקוח או יחזור אל Tuvian-Sky (ה"שולח").

21. חישוב תקופת האספקה יעשה בהתחשב בימי עסקים בלבד (ימים א`-ה`, לא כולל ערבי חג וימי חג).

22. TuvianSky לא תהיה אחראית לעיכוב באספקת המוצר בשל אירועים שאינם בשליטתה, כגון שביתה או השבתה, תקלות במערכות התקשורת, הטלפוניה ו/או המחשוב, פעולות איבה ו/או כוח עליון; במקרים כאלה רשאית TuvianSky לבטל את הרכישה, או לדחות את מועד האספקה, על פי שיקול דעתה. מובהר, כי היה והמועד הנדחה יעלה על 21 ימי עסקים, ביצוע האספקה תהיה כפופה לקבלת אישור הרוכש.ביטול עיסקה על ידי רוכש.


ביטול רכישה

23. על פי חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981, רוכש רשאי לבטל רכישת מוצר בהודעה בכתב (לרבות באמצעות הפקסימיליה או בדואר אלקטרוני).

24. הרוכש רשאי לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר מביניהם. מוצר בייצור מיוחד אינו ניתן להחזר או ביטול.

25. את בקשת הביטול יש לשלוח בדואר אלקטרוני לכתובת dana2489@walla.co.il על ההודעה לכלול את פרטי הרוכש, פרטי העיסקה ופירוט עילת הביטול. TuvianSky רשאית שלא לקבל בקשה שלא תשלח כאמור לעיל.

26. במקרה של ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה, יושב לך הסכום ששולם על ידך בתוך 14 יום מיום קבלת הודעת הביטול; לא יוחזרו עלויות משלוח. אם סופק לך המוצר יש להשיב את המוצר לTuvianSky ב- דואר רשום כאשר הוצאות המשלוח יחולו על הלקוח.

27. במקרה של ביטול העסקה מסיבה שאיננה פגם או אי התאמה, יש להחזיר את המוצר לTuvianSky ב- שילה4/17 אשקלון 78774 כשהוא באריזתו המקורית, שלם, תקין וללא כל פגם; בתוך 14 יום מיום קבלת הודעת הביטול יושב לך הסכום ששולם על ידך בגין המוצר בניכוי דמי ביטול בשיעור 15% מסכום העסקה. ביטול עיסקה על ידי TuvianSky. מוצר בייצור מיוחד אשר אושר ע"י היליס להחזר או ביטול, ינוכה מסכום ההחזר 30% דמי החזר ודמי משלוח.

28. TuvianSky ו/או מי מטעמה שומרת לעצמה את הזכות לבטל מכירה במקרים הבאים: התרחשה תקלה טכנית שגרמה להצגת מידע מוטעה אודות פרטי המוצר ו/או הרכישה, חלה טעות אנוש חריגה בהצגת פרטי המוצר, מחירו, תנאי התשלום וכדומה. במקרה שכזה תישלח לרוכש הודעה מתאימה לכתובת הדואר האלקטרוני.

29. TuvianSky ו/או מנהלי האתר ו/או מי מטעמם לא ישאו באחריות לקבלת הודעת הביטול בכתובת הדואר של המשתתף, במקרה שכתובת הדואר האלקטרוני שמסר המשתתף בעת רישומו האלקטרוני שגויה או במקרה של תקלה טכנית. יובהר בזאת כי TuvianSky ו/או מנהלי האתר ו/או מי מטעמם לא ישאו באחריות כלשהי בגין ביטול המכירה מפאת הסיבות המוזכרות לעיל ולא יזכו ו/או ישפו את הגולשים בגין ביטול זה בשום מקרה.

30. במקרה שחברת כרטיסי האשראי תסרב לכבד את כל התחייבויות הרוכש, תבוטל העיסקה וכן תחוייב בדמי ביטול כפי שמפורט בתקנון זה.


הגבלת אחריות

31. TuvianSky לא מתחייבת כי השירותים באתר ינתנו כסדרם ובאופן רציף, ללא הפסקה וללא טעויות.

32. TuvianSky רשאית בכל עת להפסיק או לנתק או להגביל את הפעילות באתר, כולה או מקצתה, לרבות לצורך ביצוע פעולות תחזוקה או הקמה ו/או אם תחול טעות בתום לב בהדפסה, בתיאור מוצר ו/או בתנאי המכירה; אין ולא יהיה בכך כדי להטיל על TuvianSky אחריות כלשהי.

33. TuvianSky ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יחויבו בגין כל נזק ו/או הוצאה ו/או הפסד ו/או פגיעה, ישירים ו/או עקיפים לרבות בגין עגמת נפש, שייגרמו לגולשים באתר ו/או למחשב שלהם ו/או לכל צד שלישי שהוא עקב ו/או כתוצאה מהשתתפות בפעילות באתר, כניסה לאתר, גלישה באתר או אי היכולת להיכנס ו/או לגלוש באתר ו/או כתוצאה מחשיפה לפגעי מחשב (לרבות וירוסים) במהלך השימוש באתר ו/או כתוצאה מהסתמכות על המידע הכלול באתר ו/או כל חלק ממנו.

34. TuvianSky ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים לאתרים המכילים קישור לאתר, לרבות לתכנים המוצגים בהם.

35. אחריות על מוצרים הנרכשים באתר תינתן אחריות של TuvianSky וזאת בהתאם לכתב האחריות המצוין באתר. בהתאם לסוג החומרים השונים בפריטים כאשר האחריות ניתנת על נזק בציפוי התכשיט בלבד ולא על נזקי שימוש בלתי הולם (שבירה, קריעה, סדקים וכדומה) האחריות תכנס לתוקף וזאת בתנאי שנעשה במוצר שימוש נכון וסביר, בהתאם לאמור בכתב האחריות. פריט שימצא לא תקין יוחלף בפריט זהה/דומה חדש או שיינתן זיכוי כספי בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של TuvianSky. הוצאות המשלוח של הפריט הבלתי תקין יחולו על הלקוח והלקוח לא יחוייב בעלות משלוח הפריט החדש או הזיכוי הכספי.


קניין רוחני

36. כל הזכויות מכל מין וסוג שהוא (לרבות זכויות היוצרים וזכויות הקניין הרוחני), באתר, בשמו, בכל חלק שלו ובכל אחת מהפעילויות בו, שייכים באופן בלעדי ל- TuvianSky ו/או לצדדים שלישיים ובכלל זה היצרנים שהעניקו ל- TuvianSky הרשאה להשתמש בהם.

37. מבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל, TuvianSky הינה הבעלים הבלעדי של הרעיונות העומדים בבסיס האתר ובכל אחת מהפעילויות בו, השמות והסימנים המסחריים של האתר, בעיצוב האתר, בגרפיקה, בסודות מסחריים הכרוכים בתפעול האתר ובהפעלת הפעילויות שבו ובתוכן האתר כפי שיהיה מעת לעת (לרבות קבצים גרפיים וקבצי וידאו ואודיו) (להלן, ביחד עם האמור ברישא של סעיף זה: "המידע המוגן").

38. אין להעתיק, לשנות, לפרסם, לשדר, להעביר, למכור, להפיץ, לשכפל, להציג בפומבי או לעשות שימוש מסחרי כלשהו במידע המוגן ו/או בכל חלק הימנו – והכל בין במישרין ובין בעקיפין - אלא אם התקבלה לכך הסכמה מפורשת של TuvianSky מראש ובכתב.

39. חל איסור מוחלט על ביצוע קישוריות לאתר, אלא אם נתקבלה הסכמת TuvianSky מראש ובכתב.


מדיניות הפרטיות

40. כמו באתרים רבים, תתבקש למסור פרטים מזהים כתנאי להזמנת מוצרים אינך חייב על-פי חוק למסור את המידע, אולם בלא למוסרו לא תוכל לרכוש מוצרים באמצעות האתר.

41. כל מסירת מידע לאתר זה כמוה כהסכמה לאיסוף, שימוש, גילוי וחשיפת המידע המועבר בהתאם לתנאים המפורטים בתקנון זה.

42. בטרם תמסור את הפרטים המתבקשים, אנא וודא כי תנאי מדיניות הפרטיות של האתר ברורים לך.

43. בעת השימוש באתר יכול שיצטבר מידע על נהגיך, הרגלי הגלישה שלך, מוצרים ושירותים שרכשת או ביקשת למכור, מידע או פרסומות שקראת באתר, העמודים שבהם צפית, ההצעות והשירותים שעניינו אותך, אמצעי התשלום ששימשו אותך, המחשב שבאמצעותו ניגשת לאתרים ועוד. מידע זה יכול להיאסף בעזרת כלים וטכנולוגיות שונות, כגון: איסוף כתובות IP, עוגיות (Cookies) משואות רשת (web beacons) ותגי אינטרנט.

44. TuvianSky תשמור את כל המידע שנצבר עליך (כולל הנתונים שתמסור בהרשמה) במאגריה. השימוש במידע זה ייעשה רק על פי תקנון זה ובכפוף לדין וזאת למטרות המפורטות להלן:

* כדי לאפשר לך להשתמש באתר;
* כדי לפנות אליך בדואר אלקטרוני, כמפורט להלן;
* לצורך יצירת הקשר אתך, לרבות בקשר עם רכישת המוצרים;
* לשם תפעולו התקין ופיתוחו של האתר;
* כדי לשפר ולהעשיר את הפעילויות באתר ולהתאימם לדרישות המשתמשים באתר וציפיותיהם; לצורך כך ייעשה שימוש במידע סטטיסטי בעיקרו, שאינו מזהה אותך אישית;
* לשם יצירת אזורים אישיים באתר, שתוכל להתאים להעדפותיך;
* כדי להתאים את הפרסומות שיוצגו לעיניך בעת הביקור באתר לתחומי ההתעניינות שלך. המידע שישמש את TuvianSky לצורך כך לא יזהה אותך אישית;
* לצורך ניתוח ומסירת מידע סטטיסטי לצדדים שלישיים, לרבות מפרסמים. המידע שישמש את TuvianSky לצורך כך לא יזהה אותך אישית;
* לכל מטרה אחרת, המפורטת בתקנון זה;

45. TuvianSky לא תעביר לצדדים שלישיים את הפרטים, הנתונים והמידע שנאספו על פעילותך באתר (ככל שפרטים ומידע זה מזהים אותך אישית), אלא במקרים המפורטים להלן:

* במקרה שתפר את תנאי השימוש באתר, או תנאי שימוש באתרים אחרים, או אם תבצע באמצעות האתר או בקשר אליו, פעולות שהינן לכאורה מנוגדות לדין, או ניסיון לבצע פעולות כאלה;

* אם יתקבל צו שיפוטי המורה ל TuvianSky למסור את פרטיך או המידע אודותיך לצד שלישי;

* בקשר לכל מחלוקת, טענה, תביעה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, בינך לבין TuvianSky;

* אם פעילות האתר תתבצע במסגרת תאגיד אחר או תמוזג בפעילותו של צד שלישי, TuvianSky תהיה רשאית להעביר לתאגיד זה את המידע אודותיך, ובלבד שתאגיד זה יקבל על עצמו כלפיך את הוראות תקנון זה לעניין מדיניות פרטיות.

46. TuvianSky מפעילה באתר מערכות ונהלים לאבטחת מידע אשר מפחיתים – אם כי לא שוללים לגמרי - את הסיכונים לחדירה בלתי-מורשית למחשב TuvianSky; TuvianSkyלא מתחייבת שמערכותיה ו/או אתרה יהיה חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי-מורשית למידע המאוחסן בהם.

47. בהרשמה לאתר ובהשארת פרטי הדואר האלקטרוני הינך מאשר ל TuvianSky לשלוח אליך דואר אלקטרוני, אשר יכלול עידכונים לגבי האתר ו/או מידע שיווקי ופרסומי - בין אם מדובר במידע שהיא עצמה תפרסם ובין אם מדובר במידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים. מידע זה ישוגר לתיבת הדואר האלקטרוני המשמשת אותך. באם אין ברצונך להמשיך ולקבל מידע מסחרי כאמור, תוכל, בכל עת, לבטל את הסכמתך ולחדול מקבלת המידע המסחרי באמצעות פניה להנהלת האתר.

48. TuvianSky אינה מתחייבת כי שירותי הדוא"ל יינתנו כסדרם וללא הפרעות ו/או תקלות ו/או יהיו חסינים מפני פריצה לתיבת הדואר האלקטרוני שלך; ייתכנו מקרים בהם ימחקו חלק או כל דברי דואר המצויים בתיבתך, לרבות רשימות תפוצה. לפיכך, TuvianSky לא תהיה אחראית לכל נזק - ישיר או עקיף - לרבות עגמת נפש וכיוצא בכך שייגרמו לך ו/או לרכושך ו/או לצדדים שלישיים עקב כך.

48.1 התשלום בכרטיס אשראי לפי תקן PCI-DSS.


הפסקת פעילות של גולש

49. בכל מקרה של הפרת תקנון האתר (לרבות על דרך מסירת פרטים שגויים) ו/או אם כרטיס האשראי שלך נחסם ו/או הוגבל ו/או בכל מעשה או מחדל הפוגע או עלול לפגוע ב- TuvianSky, באתר, במפרסמים באתר, בפעילויות שבו ו/או במשתמשים באתר (להלן: "מקרה הפרה") – TuvianSky רשאית על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא כל הודעה מוקדמת למנוע ממך את השימוש באתר, לבטל את רישומך באתר ולחסום את גישתך לאתר.

50. במקרה הפרה, תהיה TuvianSky רשאית לפי שיקול דעתה הבלעדי, לחשוף את שמך והפרטים הידועים לה אודותיך בכל הליך משפטי, אף אם לא יינתן צו שיפוטי המורה על כך.

51. במקרה הפרה יפצה ו/או ישפה המפר את TuvianSky בגין כל הוצאה, תשלום, נזק, הפסד ואבדן רווח שייגרמו להם עקב הפרתו תנאי שימוש אלה.תקופת התיישנות מקוצרת.

52. תקופת ההתיישנות לכל תביעה כנגד TuvianSky ו/או מי מטעמה הינה שישה חודשים החל מהמועד בו נוצרה עילת התביעה.


הדין החל ותניית שיפוט בלעדית.

53. על השימוש באתר וכל דבר ועניין הנובע מכך, יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל.

55. מקום השיפוט הבלעדי והבלבדי בכל דבר ועניין הנובע ו/או הקשור ל- TuvianSky ו/או למי מטעמה ו/או לאתר יהיה אך ורק בבתי המשפט המוסמכים שיבחרו על ידי TuvianSky לפי תקנון בתי המשפט במדינת ישראל אשר להם תהא סמכות השיפוט הבלעדית בכל דבר ועניין כאמור, ועל השימוש באתר יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל.


כל העובר על תקנון האתר ופרט על סעיף 3 עובר על חוקי זכויות היוצרים במדינת ישראל ועלול להינזק בתביעה משפטית.


תקנון זה עודכן ב15/1/2016


x

#{title}

#{text}

#{price}